Narzędzia do przechwytywania i konwertowania Internetu
Społeczność online GrabzIt

Tekst obrazu

Zadawaj pytania dotyczące narzędzia do skrobania sieci GrabzIt. Takie jak korzystanie ze skrobaczki internetowej i interfejsu API w celu wyodrębnienia danych ze stron internetowych, obrazów lub dokumentów PDF.

Używam szablonu X3 w mojej witrynie internetowej, który chcę pobrać do przeglądania w trybie offline. Nie mogę po prostu pobrać mojej strony internetowej, a twórca X3 pisze:

„Nie wyświetli tekstu należącego do stron i obrazów. Jest to część witryny X3 i może być wyświetlana tylko z serwera internetowego obsługującego PHP”

Teraz moje pytanie brzmi, czy Grabzit będzie mógł pobrać zarówno obrazy, jak i tekst. To jest strona mojej witryny:
Przykład

Pytanie zadane przez anonima w dniu 16 listopada 2023 r

Prawdopodobnie jest to możliwe, ale będzie wymagało napisania złożonego, niestandardowego skrobania.

Odpowiedź udzielona przez wsparcie GrabzIt w dniu 16 listopada 2023 r

Jest w tym jakaś pomoc? 

Odpowiedź anonimowa z 16 listopada 2023 r

Niestety nie mamy zasobów, aby pisać niestandardowe skrawki dla naszych klientów. Jednakże napisaliśmy obszerną dokumentację: https://grabz.it/scraper/documentation/

Odpowiedź udzielona przez wsparcie GrabzIt w dniu 16 listopada 2023 r

Rozumiem, że. Może któryś z Twoich kolegów chciałby dorobić w wolnym czasie i skonfigurować system? Rezultatem powinno być menu, takie jak na mojej stronie internetowej, z dostępem do stron i obrazów m.in. teksty. Jeśli tak, proszę o wycenę.

Odpowiedź anonimowa z 16 listopada 2023 r