Narzędzia do przechwytywania i konwertowania Internetu
Społeczność online GrabzIt

Ile zadrapań potrzebuję?

Zadawaj pytania dotyczące narzędzia do skrobania sieci GrabzIt. Takie jak korzystanie ze skrobaczki internetowej i interfejsu API w celu wyodrębnienia danych ze stron internetowych, obrazów lub dokumentów PDF.

Cześć! Przetestowałem to narzędzie i działa dokładnie tak, jak chcę. Jednakże przekroczyłem limit stron zeskrobanych.

Chcę kupić więcej, ale czy mogę w jakiś sposób obliczyć, ile zrzutów potrzebuję, aby móc pobrać moją witrynę?

Pracuję z ograniczonym czasem, ponieważ witryna ma zostać usunięta 14 października. Innymi słowy, potrzebuję, aby wszystkie strony zgarniane były już dostępne i nie mogę się doczekać, aż limit zdrapek zostanie zresetowany.

Dziękuję

Richard

Pytanie zadane przez anonima 5 października 2023 r

Cześć Richard, cieszę się, że tego chcesz. Liczba potrzebnych stron zależy od wielkości witryny. Dostałbym tyle, żeby pokryć to powiedzmy 10% więcej. Jeśli wygląda na to, że się kończy, zawsze możesz dokonać aktualizacji ponownie, a limit wzrośnie wraz z upływem czasu. Pamiętaj, że jeśli robisz zrzuty ekranu strony internetowej, potrzebujesz również odpowiedniej liczby zrzutów ekranu na stronie internetowej. Więc jeśli chcesz 5000 przechwyceń, będziesz potrzebować pakietu wejściowego itp.

Mam nadzieję że to pomoże.

Odpowiedź udzielona przez wsparcie GrabzIt w dniu 5 października 2023 r

Dziękuję =)

NIE jestem techniczny. Czy jest jakiś sposób, aby sprawdzić, jak duża jest moja witryna? Czy mówimy o MB czy o liczbie stron?

Korzystam z szablonu „Konwertuj witrynę internetową into połączone dokumenty PDF”. Czy liczy się to jako przechwycenie, czy coś innego?

Odpowiedź anonimowa z 5 października 2023 r

Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ zależy to od sposobu wykonania witryny, ale spojrzenie na mapę witryny może dać ci wskazówkę, np.: https://www.google.com/sitemap.xml

Jest to liczba stron, a ponieważ używasz także interfejsu API przechwytywania, zarówno strony zeskrobywane, jak i liczba przechwytywania powinny się zgadzać.

Odpowiedź udzielona przez wsparcie GrabzIt w dniu 5 października 2023 r

Kupiłem teraz pakiet zwiększający zarówno limit zgarniacza, jak i przechwytywania. 😊👍

Następnie kliknąłem „aktywuj” w moim bieżącym zadaniu skrobania, ale wygląda na to, że nie zostało ono ponownie aktywowane. Czy muszę go usunąć i utworzyć nowy? Miałem wrażenie, że uda mi się to jakoś kontynuować, ale nie mogę tego rozwiązać.

Odpowiedź anonimowa z 6 października 2023 r

Dziękuję za aktualizację. Wygląda na to, że już odtwarzasz zadrapanie.

Odpowiedź udzielona przez wsparcie GrabzIt w dniu 6 października 2023 r

Nie jestem pewien, czy działa. Mówi, że status to „Bezczynny” i że przetworzono 0 stron. Aktywowałem ponownie wczoraj wieczorem, więc spodziewaj się, że do tego czasu coś powinno się już wydarzyć.

Przepraszamy, funkcja włączania/wyłączania po prostu zatrzymuje uruchamianie zdrapek, które są zgodne z harmonogramem. Więc jeśli mógłbyś otworzyć zadrapanie, a następnie nacisnąć save ponownie powinien rozpocząć nowy cykl zgarniania.

Dziękuję! Teraz znów działa 😊

Fantastyczny