Narzędzia do przechwytywania i konwertowania Internetu
Społeczność online GrabzIt

Wyskakujące okienko Akceptuj pliki cookie należy usunąć za pośrednictwem Grabezit

Zadaj pytania, jak przechwytywać lub konwertować strony internetowe lub HTML into obrazy, dokumenty CSV, PDF lub DOCX, a także informacje na temat konwertowania filmów into animowane pliki GIF za pomocą naszego interfejsu API.

Witamy zespół Grabezit,

Chcę usunąć wyskakujące okienko Akceptuj pliki cookie i inne rodzaje wyskakujących okienek, więc jak możemy je usunąć za pomocą grabezit w skrypcie ASP.net?

Czy istnieje sposób na dostarczenie elementu docelowego, który zidentyfikuje wyskakujące okienko i zamknie je, abyśmy mogli poprawnie przechwycić zrzut ekranu.

Jeśli zostanie to rozwiązane, będziemy kontynuować grabezit z biznesplanem.

Dzięki,

Govind

Pytanie zadane przez anonima w dniu 15 września 2020 r

Cześć Govindzie,

Jeśli masz selektor CSS elementu, który chcesz usunąć, sugeruję użycie ukrywanie opcji elementu HTML

Odpowiedź udzielona przez wsparcie GrabzIt w dniu 15 września 2020 r

Cześć drużyno,

https://www.bcc.nl/huishouden/wasdroger/warmtepompdroger/whirlpool-warmtepompdroger-ftnl-m11-82/266868

Czy jesteś w stanie zrobić zrzut ekranu całej strony?

Mam problem ze znalezieniem selektora css. Nie mogę też uzyskać zrzutu ekranu pełnej strony z elementem docelowym.

Czy możesz podać mi rozwiązanie tego problemu jak najszybciej?

Dzięki,

Govind

Odpowiedź anonimowa z dnia 15 września 2020 r

Oto informacje na temat uzyskania zrzut ekranu o pełnej długości.

Należy pamiętać, że element docelowy przechwytuje tylko część strony. Zatem cel. Z tego powodu nie można utworzyć zrzutu ekranu o pełnej długości i skierować go na element. Jeśli miałeś na myśli ukrycie elementu, jest inaczej.

Wygląda na to, że nie możesz użyć elementu hide HTML w tej witrynie, więc powinieneś skorzystać z jednego z pięciu pozostałych rozwiązań opisanych w artykule.

Odpowiedź udzielona przez wsparcie GrabzIt w dniu 15 września 2020 r