Narzędzia do przechwytywania i konwertowania Internetu
Społeczność online GrabzIt

Konwersja adresów URL postów FB do formatu PDF na serwerze

Zadaj pytania, jak przechwytywać lub konwertować strony internetowe lub HTML into obrazy, dokumenty CSV, PDF lub DOCX, a także informacje na temat konwertowania filmów into animowane pliki GIF za pomocą naszego interfejsu API.

Cześć, obecnie poszukuję skryptu, który umożliwi mi wprowadzenie adresu URL posta na Facebooku, a następnie pobranie tego posta wraz ze wszystkimi komentarzami i odpowiedziami.

Aby to zrobić, skrypt będzie musiał zalogować się do FB przy użyciu podanych przeze mnie danych uwierzytelniających, a następnie przejść do adresu URL wpisu, który gdzieś podałem.

Najważniejszym krokiem przed skrobaniem jest to, że linki „Przeczytaj więcej…” i „Wyświetl odpowiedzi X”, które Facebook automatycznie wstawia, będą musiały zostać kliknięte i rozwinięte, aby tekst był dostępny. Z tego, co wiem, są to wszystkie łącza Jquery/Ajax, które wykonują wywołanie bazy danych.

Znalazłem aplet javascript działający w przeglądarce Chrome, który to zrobi, ale potrzebuję tego apletu, aby działał jako część tej biblioteki, zanim nastąpi skrobanie (http://com.hemiola.com/2015/08/29/expand- Wszystko/).

Jestem gotowy napisać niestandardowy kod w pobranej bibliotece, ale chcę się dowiedzieć, czy jest to już dostępna funkcja.

Dziękuję Ci
Ronniego Tannera

Pytanie zadane przez anonima w dniu 3 lutego 2020 r