Narzędzia do przechwytywania i konwertowania Internetu
Społeczność online GrabzIt

Odnośnie instalacji Grabzit poprzez NPM

Zadaj pytania, jak przechwytywać lub konwertować strony internetowe lub HTML into obrazy, dokumenty CSV, PDF lub DOCX, a także informacje na temat konwertowania filmów into animowane pliki GIF za pomocą naszego interfejsu API.

Cześć,

Zainstalowałem grabzit przez npm, ale kiedy próbuję uzyskać do niego dostęp za pomocą JavaScript, pojawia się komunikat „nie znaleziono fs w problemie z modułem”, kiedy go zbadałem, dowiedziałem się, że jest wspomniany w twojej bibliotece js, ale skomentowałem „fs " kod z js, ale później dostałem kolejny błąd podczas uzyskiwania dostępu 

Potem pojawił się podstawowy problem z Accessem

Czy jest jakiś sposób, abyśmy mogli uzyskać dostęp do grabzita z javascript, ale instalując przez npm.

 

Podziękowania

Charanjit Singh

 

 

Pytanie zadane przez wsparcie GrabzIt 10 czerwca 2019 r

Jestem zdezorientowany twoim pytaniem. Wygląda na to, że zainstalowałeś naszą bibliotekę node.js i próbujesz używać jej jak JavaScript po stronie klienta.

Jeśli chcesz pobrać naszą bibliotekę JavaScript poprzez npm. Postępuj zgodnie z instrukcjami na Strona pobierania interfejsu API JavaScript.

Odpowiedź udzielona przez wsparcie GrabzIt w dniu 10 czerwca 2019 r

Cześć,

Użyłem opcji npm podanej w Twojej odpowiedzi, więc czy możesz mi teraz powiedzieć, gdzie wywołać plik grabzit js? 

 

Odpowiedź udzielona przez Charanjita Singha z 10 czerwca 2019 r

Nie jestem pewien, co dokładnie masz na myśli.

Po prostu odwołujesz się do pliku JavaScript, tak jak w przypadku każdego normalnego pliku JavaScript. Prawdopodobnie będzie w folderze o nazwie: node_modules\@grabzit\js

W miejscu, w którym skonfigurowałeś pakiety npm do katalogu projektu. Następnie możesz wywołać ten JavaScript na dowolnej stronie internetowej, jak wyjaśniono w dokumentacja.

Odpowiedź udzielona przez wsparcie GrabzIt w dniu 10 czerwca 2019 r

Cześć,

Dziękujemy za podzielenie się tutaj cenną odpowiedzią

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące dostosowanej stopki nagłówka. Jest to możliwe tutaj, jeśli chcę utworzyć niestandardową stopkę nagłówka dla każdej strony. Podczas eksportowania będą inne nagłówki i stopki into dokument? 

Odpowiedź udzielona przez Charanjita Singha z 10 czerwca 2019 r

Jedynym szablon nagłówka i stopki można zastosować do dokumentu PDF lub DOCX. Nagłówek i stopkę w dokumencie można zastosować do wszystkich stron, pierwszej, nieparzystej lub parzystej.

Odpowiedź udzielona przez wsparcie GrabzIt w dniu 10 czerwca 2019 r